1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Laserski metar SKR200Z
Makita – Laserski metar SKR200Z
Redovna cijena
2.039,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
2.039,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Automatski rad u horizontalnom i vertikalnom dometu
- Odlično samonivelirajuće područje
- Izmjenjiva brzina rotiranja
- Korištenje u vanjskim i unutrašnjim prostorima
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Tačnost mjerenja | ± 1 mm @ 10 m |
| Raspon mjerenja | 200 m |
| Klasa lasera | II |
| Tip lasera | 635 nm |
| Razred zaštite (IP) | IP54 |
| Napajanje baterijama | LR20 1,5V (2x) |
| Raspon nagiba | ± 6° |
| Raspon temperature | -10 / 50 º C |
| Dimenzije (D x Š x V) | 156 x 154 x 197 mm |
| Masa prema EPTA | 1,6 kg |
| Montiranje na stativ | DA |
| Samostalno niveliranje | DA |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


