1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Kutna bušilica DA3010F
Makita – Kutna bušilica DA3010F
Redovna cijena
419,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
419,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Ugrađeno LED radno svjetlo za veću osvijetljenost rada
- Varijabilni prekidač s brojčanikom za dobivanje željene brzine
- Gumb za promjenu vrtnje lijevo / desno
- Moguća montaža bočne ručke
- Tanko tijelo s malom izbočinom držača četkica, za jednostavan zahvat
- Povećana snaga i brža rotacija za vrlo brz rad
- Kompaktna nakrivljena glava, visina glave je smanjena za lakši pristup vijcima na tijesnim mjestima
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 450 |
| Napon | 220V / 240V |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 2.400 min-1 |
| Raspon promjera stezne glave | 1,5 – 10 mm |
| Visina vpenjalne glave | 66 mm |
| Maks. prom. buš. (čelik Ø) | 10 mm |
| Maks. prom. buš. (drvo Ø) | 21 mm |
| Buka: zvučni tlak | 81 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 92 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: bušenje metala | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 270 x 79 x 61 mm |
| Masa prema EPTA | 1,6 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


