1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Kutna brusilica 9565CVR s potenciometrom
Makita – Kutna brusilica 9565CVR s potenciometrom
Redovna cijena
279,90 KM
Redovna cijena
339,00 KM
Akcijska cijena
279,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Super Joint System (SJS). Poboljšana zaštita od curenja masti jer gumeni O-prsten brtvi mast čvrsto unutar kućišta mjenjača. Poluga prekidača prikladno smještena za jednostavan rad jednom rukom. Zaštita od ponovnog pokretanja, sprječava slučajno pokretanje za sigurnost, čak i ako je uređaj priključen na izvor napajanja s uključenim prekidačem. Mekana i gumom presvučena ergonomski dizajnirana ručka. Posebni vijci koriste se za pričvršćivanje kućišta ležaja u kućište mjenjača. Rotirajuće kućište mjenjača se može pozicionirati na svakih 90° kako bi odgovaralo većini operacija rezanja i brušenja
Priložena oprema
- Štitnik 135108-2
- Bočna ručka s amortizacijom vibracija 162258-0
- Stezna prirubnica 224415-9
- Prirubna matica 224554-5
- Ključ za zamjenu ploče 782407-9
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga | 1.400 W |
| Broj obrtaja u slobodnom hodu | 2.800 – 12.000 min-1 |
| Veličina priključka | M14 |
| Provrt brusne ploče (Ø) | 22,23 mm |
| Brusna ploča (Ø) | 125 mm |
| Buka: zvučni tlak | 82 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 299 x 139 x 103 mm |
| Težina | 299 x 139 x 103 mm |
| Zaštita od ponovnog pokretanja (NVR Prekidač) | 2,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


