1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Jednoručna oscilirajuća brusilica BO4565
Makita – Jednoručna oscilirajuća brusilica BO4565
Redovna cijena
219,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
219,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Kruta aluminijska noga sa spužvastim rukavom osigurava visoku izdržljivost i učinkovito upijanje vibracija
Prekidač prekriven gumom sprječava ulazak prašine
Ergonomski oblikovana ručka presvučena elastomerom
Ugrađeno skupljanje prašine / sistem za ekstrakciju
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Potrošnja snage | 200 W |
| Veličina papira | 114 x 102 mm |
| Brusna površina | 112 x 102 mm |
| Oscilacijski krug (Ø) | 1,5 mm |
| Broj oscilacija | 14.000 min-1 |
| Buka: zvučni tlak | 81 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 92 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 4,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 219x112x139 mm |
| Masa prema EPTA | 1,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


