1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Električni odvijač šauber FS4300
Makita – Električni odvijač šauber FS4300
Redovna cijena
349,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
349,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Tiha spojka s visokom trajnošću. Najbolje moguće ergonomsko tijelo alata za uvrtanje vijaka. U držač bita možete spremiti rezervni bit.
- Kontrolni držač omogućava jednostavnu montažu i skidanje bita jednim potezom.
- Kompaktan i lagan dizajn.
- Ispušni otvori su dizajnirani tako da ispušni zrak ne puše prašinu i prljavštinu kada se alat koristi u neposrednoj blizini poda.
- Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom.
- Ugrađeno LED radno svjetlo za veću osvijetljenost rada.
- Idealno za uvrtanje profila za suhu montažu.
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 570 |
| Napon | 220V / 240V |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 4.000 min-1 |
| Promjer prihvata alata | Promjer prihvata alata |
| Prihvat alata | 1/4 “ |
| Vrsta prihvata | Šesterokutan |
| Kapacitet samoureznih vijka | 6 mm |
| Kapacitet suhomontažnih vijka | 5 mm |
| Dimenzije | 269 x 65 x 192 mm |
| Težina | 1,4 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


