1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Ekscentrična brusilica BO6050J
Makita – Ekscentrična brusilica BO6050J
Redovna cijena
849,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
849,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom
- Jednostavna ručka pristaje dlanu i čini rad ugodnim
- Rotirajući / ekscentrični način rada s elektroničkom regulacijom brzine za savršenu svestranost – gruba brušenja, završna brušenja i poliranje
- Integrirani sistem za sakupljanje prašine kroz podlogu za čistiji rad
- Niska visina alata, glava u obliku palme i mali promjer ručke za apsolutno kontrolirani rad
- Usko kućište daje veću učinkovitost pri radu na uskim mjestima
- Regulator za podešavanje broja okretaja
- Nova mlaznica za prašinu smještena ispod stražnjeg dijela uređaja kako bi se povećala pokretljivost uređaja
- Zamjena reznih ploča bez upotrebe alata
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Potrošnja snage | 750 W |
| Broj pomaka u slob. hod. | 1.600 – 6.800 min-1 |
| Oscilacijski krug (Ø) | 5,5 mm |
| Brusni disk (Ø) | 150 mm |
| Abrazivni disk (Ø) | 150 mm |
| Buka: zvučni tlak | 85,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 93,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 5,0 m/s² |
| Vibracije: poliranje | 3,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 330 x 155 x 145 mm |
| Težina | 2,6 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


