1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Dvostrana stolna brusilica GB801
Makita – Dvostrana stolna brusilica GB801
Redovna cijena
839,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
839,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Stabilan alat za jednostavno održavanje ovog laganog, ali ipak stabilnog uređaja
2 sijalice olakšavaju brušenje
Montirano balansiranje težine
Snažno brušenje i poliranje
Prilagođavanje štitnika iskri bez upotrebe alata
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Potrošnja snage | 550 W |
| Br. okretaja - slobodni hod | 2.850 min-1 |
| Provrt brusne ploče (Ø) | 15,88 mm |
| Brusna ploča (Ø) | 205 mm |
| Debljina ploče WA60 | 19 mm |
| Debljina ploče GC120 | 19 mm |
| Buka: zvučni tlak | 77 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Dimenzije (D x Š x V) | 395 x 265 x 333 mm |
| Masa prema EPTA | 19,9 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


