1
/
od
5
Eurolink.ba
Makita – Dvostrana stolna brusilica GB602
Makita – Dvostrana stolna brusilica GB602
Redovna cijena
399,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
399,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Jednofazni motor novog dizajna bez održavanja
- Velika snaga brušenja i poliranja
- Automatska obostrana ugrađena rasvjeta
- Obostrana zaštita od iskrenja namješta se bez alata
- Priložena brusna ploča WA60 za različite radove brušenja
- Priložena brusna ploča GC120 za precizno brušenje
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 250 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj obrtaja u slobodnom hodu | 2.850 min-1 |
| Provrt brusne ploče (Ø) | 12,7 mm |
| Brusna ploča (Ø) | 150 mm |
| Debljina ploče WA60 | 16 mm |
| Debljina ploče GC120 | 16 mm |
| Buka: zvučni pritisak | 74 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Dimenzije (D x Š x V) | 375 x 205 x 286 mm |
| Težina | 9,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


