1
/
od
5
Eurolink.ba
Makita – Brusilica sa četkom 9741
Makita – Brusilica sa četkom 9741
Redovna cijena
679,00 KM
Redovna cijena
899,00 KM
Akcijska cijena
679,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Mijenjanjem ploča proizvod se može koristiti za razne poslove brušenja, poput otkrivanja teksture zrna, uklanjanje hrđe, skidanje boje i poliranje, itd.. Možete izvesti stabilne radove brušenja, jer pravilnim podešavanjem prednjeg valjka uređaj brusi stalnom snagom. Stroj je dobro bočno izbalansiran za lakše obavljanje radova te će eliminirati jednostrano trošenje ploče.
Priložena oprema
Najlonska četka 794384-3
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Potrošnja snage | 860 W |
| Broj obrtaja u slobodnom hodu | 3.500 min-1 |
| Promjer četke Ø | 100 mm |
| Širina četke | 125 mm |
| Buka: zvučni tlak | 89 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 100 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 5,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 310 x 185 x 182 mm |
| Težina | 4,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


