1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Blanja M1901
Makita – Blanja M1901
Redovna cijena
319,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
319,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Noga na osnovnoj ploči štiti materijal i oštrice od ogrebotina i oštećenja, čak i ako je uređaj stavljen na materijal prije no što se bubanj u potpunosti zaustavi. Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom omogućuje udobno držanje i veću kontrolu, a smanjuje umor ruku i bol s boljom kontrolom uređaja.
Jedinstvene narančaste boje MT serije.
Priložena oprema
Oštrica 122695-0
Paralelna vodilica 165581-2
Usadni ključ 782229-7
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 500 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj obrtaja u slobodnom hodu | 16.000 min-1 |
| Širina blanjanja | 82 mm |
| Skidanje strugotine | 2 mm |
| Maksimalna dubina utora | 9 mm |
| Buka: zvučni tlak | 85 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 96 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: blanjanje drva | 3.5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1.5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 285 x 157 x 160 mm |
| Težina | 2,7 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


