1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Benzinski trimer ER2550LH
Makita – Benzinski trimer ER2550LH
Redovna cijena
799,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
799,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Makita mini 4-taktni motor (MM4) je čišći i učinkovitiji od drugih s, i do 60% nižim troškovima rada
- Ergonomski dizajnirana, velika mekana ručka presvučena gumom
- Brzo pokretanje – sila potrebna za pokretanje stroja drastično je smanjena oprugom potpomognutim povratnim pokretačem
- U skladu s temeljnim propisima o emisijama
- Ručka oblika petlje / D-tip
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Dimenzije (D x Š x V) | 1.623x290x464 mm |
| Motor | 4-taktni motor |
| Radni opseg | 24,5 cm³ |
| Zapremnina benzina | 0,5 l |
| Masa prema EPTA | 4,9 kg |
| Snaga motora | 0,71 / 0,97 kW/KM |
| Oblik ručke | D-tip |
| Navoj prihvata | M8 x 1,25RH |
| Buka: zvučni tlak | 93,3 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 102,5 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 2,8 dB(A) |
| Vibracije: stražnja drška | 5,4 m/s² |
| Vibracije: prednja drška | 5,3 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,0 m/s² |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


