1
/
od
5
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorski usisivač DVC560Z
Makita – Akumulatorski usisivač DVC560Z
Redovna cijena
1.139,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
1.139,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Idealan za čišćenje tepiha
2 u 1 – četka za tepih ili produžno crijevo
Produžno crijevo s odvojivom aluminijskom cijevi za čišćenje uskih i teško dostupnih područja
2 radna LED svjetla osvjetljavaju područje ispred četke za tepih za bolju vidljivost
Glavno kućište može se nagnuti za 90° za čišćenje ispod pokućstva
Funkcija pamćenja načina rada pamti zadnje upotrijebljenu postavku snage prilikom svakog pokretanja usisavača
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 18V + 18V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Kapacitet vrećice za prašinu | 5,0 l |
| Maksimalni podpritisak | 12 kPa |
| Maksimalni volumen zraka | 1,9 m³/min |
| Brzina rotacije četke (1./2./3.) | 1.000/2.500/3.500 min-1 |
| Buka: zvučni tlak | 70 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 2,5 dB(A) |
| Vibracije: bez opterećenja | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 326x318x1.146 mm |
| Masa prema EPTA | 9,0 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


