1
/
od
6
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorski usisavač CXT CL121DZ
Makita – Akumulatorski usisavač CXT CL121DZ
Redovna cijena
229,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
229,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Lagan i snažan
- Idealno za čišćenje manjih površina,u domaćinstvu i vozilu
- Moguća primjena jednokratnih papirnatih, kao i platnenih vrećica za prašinu
- 3 stepena prilagodbe usisne snage
- Mogućnost upotrebe kao puhala
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 12 V max – CXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Maksimalni podpritisak | 4,6 kPa |
| Maksimalni volumen zraka | 1,3 m³/min |
| Snaga usisa (1./2./3.) | 5 / 20 / 30 W |
| Kapacitet vrećice za prašinu: tekstil/filter | 0,5 / 0,33 l |
| Dimenzije (D x Š x V) | 345 x 138 x 202 mm |
| Težina | 1,8 kg |
| Kampanja | 202506Izdvajamo |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


