1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorski udarni odvijač DTW701Z
Makita – Akumulatorski udarni odvijač DTW701Z
Redovna cijena
599,90 KM
Redovna cijena
719,00 KM
Akcijska cijena
599,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Auto stop način rada zaustavlja udare i rotaciju u 0.2 sekunde nakon što vijak popusti
6 pomoćnih načina (3x zavrtanje / 3x odvrtanje)
Uključivanje/isključivanje varijabilne brzine
Radno svjetlo s dva LED elementa – s funkcijom svjetla prije i nakon završetka rada
Ergonomski dizajnirana mekana ručka presvučena gumom
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V – LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod - 1./2./3./4. br. | 0 – 500 / 1.200 / 1.900 / 2.200 min-1 |
| Broj udaraca - 1./2./3./4. br. | 0 – 1.000 / 1.700 / 2.400 / 2.700 min-1 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M10 – M24 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M10 – M16 |
| Kvadratni prihvat | 1/2 “ |
| Maksimalni okretni moment | 700 Nm |
| Moment zavrtanja (visoki) | 320 Nm |
| Moment sile odvrtanja | 1000 Nm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 170x81x276 mm |
| Težina | 2,7 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


