1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorski udarni odvijač DTW190Z
Makita – Akumulatorski udarni odvijač DTW190Z
Redovna cijena
154,90 KM
Redovna cijena
199,00 KM
Akcijska cijena
154,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Lagan, vrlo velike snage udarca. Kompaktan i lagan dizajn. Kompaktan i lagan 4-polni motor. Mekana i gumom presvučena ergonomski dizajnirana ručka. Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada.
Baterija i punjač nisu uključeni!
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Tip baterije | Li-ion |
| Napon baterije | 18 V |
| Kapacitet | 0 – 2.300 min-1 |
| Broj udaraca / snagu udarca | 0 – 3.000 min-1 |
| Prihvat | 1/2“ – 12.7 mm |
| Obrtni moment | Sila stezanja od 190 Nm |
| Buka - zvučni pritisak | 94 db(A) |
| Buka - zvučna snaga | 105 db(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 3 db(A) |
| Uvrtanje šrafova - Emisiona vrijednost vibracije ah | Udarno zavrtanje – 8.5 m/s² |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1.5 m/s² |
| Dimenzije | 176 x 79 x 219 mm |
| Težina | 1.7 kg |
| Dodatne informacije | Isporučuje se bez baterija, punjača i kofera! |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


