1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorski udarni odvijač CXT TW160DZ
Makita – Akumulatorski udarni odvijač CXT TW160DZ
Redovna cijena
269,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
269,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Lagan i kompaktan dizajn super za uska područja i rad iznad glave
- Lagan, vrlo velikog okretnog momenta
- Auto stop način rada zaustavlja udare i rotaciju u 0.2 sekunde nakon što vijak popusti
- Radno svjetlo s jedim LED elementom s funkcijom svjetla prije i poslije rada
- Mekana i gumom presvučena ergonomski dizajnirana ručka
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 12 V max CXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj okretaja, 1. brzina | 0 – 1.300 min-1 |
| Broj okretaja, 2. brzina | 0 – 2.400 min-1 |
| Broj udaraca 1. brzina | 0 – 2.000 min-1 |
| Broj udaraca 2. brzina | 0 – 3.600 min-1 |
| Kapacitet standardnih vijaka | M8 – M16 |
| Kapacitet vijka visoke čvrstoće | M6 – M12 |
| Promjer prihvata alata | 9,5 mm |
| Kvadratni prihvat | 3/8 “ |
| Moment zavrtanja (visoki) | 160 Nm |
| Moment odvrtanja | 290 Nm |
| Buka: zvučni tlak | 90,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 101,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno zavrtanje | 11,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 144 x 66 x 232 mm |
| Težina | 1,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


