1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorski multifunkcijski alat DTM51RFJX7
Makita – Akumulatorski multifunkcijski alat DTM51RFJX7
Redovna cijena
1.219,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
1.219,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Meki start
- Koristi prihvat OIS
- Prekidač za uključivanje / isključivanje, pozicioniran za jednostavnu uporabu
- Funkcija koja sprječava slučajno pokretanje, čak i ako je umetnut akumulator s prekidačem na ON poziciji za veću sigurnost
- Mijenjanje oštrice bez upotrebe alata, jednostavno umetnite oštricu. Skidate je također samo jednim dodirom
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Vrsta prihvata za | OIS |
| Oscilacijski ugao L / D | 3,2 ° |
| Oscilacije | 6.000 – 20.000 min-1 |
| Buka: zvučni tlak | 84,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 92,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: rezanje drva s uranjanjem | 7,0 m/s² |
| Vibracije: rezanje drva sa segmentiranom pilom | 4,5 m/s² |
| Vibracije: usitnjavanje | 5,5 m/s² |
| Vibracije: brušenje | 3,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | Dimenzije (D x Š x V) |
| Težina | 2,4 kg |
| Punjač | DC18RC |
| Akumulator | 2 x BL1830 Makpac |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


