1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorske škare za živicu UH201DZ
Makita – Akumulatorske škare za živicu UH201DZ
Redovna cijena
189,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
189,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Z MODEL – ISPORUČUJE SE BEZ BATERIJA I PUNJAČA!
Slični modeli akumulatorskih škara razlikuju se samo u priloženom nastavku. Kod modela UM201D uključen je nastavak za živicu, dok su kod modela UM600DX uz škare za travu dodane i škare za živicu.
- 2 alata u jednom; univerzalni dizajn sa funkcijama škara za travu i trimera za živicu
- Dizajniran za jednostavnu i laku zamjenu oštrica
- LED svjetlo upozorava na opasnost od preopterećenja.
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 18V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj pomaka u slob. hod. | 1.250 min-1 |
| Širina rezanja | 200 mm |
| Buka: zvučni tlak | 74 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 81,8 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: obrezivanje | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 503 x 125 x 131 mm |
| Težina | 1,5 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


