1
/
od
3
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorske škare za travu DUM111SYX SET baterija 1.5 Ah + punjač
Makita – Akumulatorske škare za travu DUM111SYX SET baterija 1.5 Ah + punjač
Redovna cijena
329,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
329,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Površina oštrice od nehrđajučeg čelika je obložena niklom
- Podešavanje visine brzim otpuštanjem
- Zamjenom oštrice se alat prema potrebi pretvara u škare za živicu
- Uključena oštrica za živicu (20cm)
- Opcijski je moguće postaviti produženu ručku s kotačima
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 18V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj pomaka u slob. hod. | 2.500 min-1 |
| Širina rezanja | 110 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 330 x 120 x 130 mm |
| Masa prema EPTA | 1,8 kg |
| Punjač | DC18SD |
| Akumulator | BL1815N |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


