1
/
od
3
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska višefunkcijska glava DUX18Z 18 V LXT
Makita – Akumulatorska višefunkcijska glava DUX18Z 18 V LXT
Redovna cijena
549,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
549,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Može se koristiti s širokim rasponom nastavaka
- Sustav s dvodijelnom osovinom omogućuje jednostavnu zamjenu i čuvanje nastavaka
- Meka ručka presvučena gumom za sprječavanje klizanja za bolju kontrolu i udobnost
- Pratite postavke alata putem kontrola kojima je lako pristupiti
- BL motor bez četkica (BLDC) ne zahtijeva održavanja
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj okretaja, 1. brzina | 0 – 6.800 min-1 |
| Broj okretaja, 2. brzina | 0 – 9.700 min-1 |
| Buka: zvučni tlak | 73,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 88,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Dimenzije (D x Š x V) | 983x318x175 mm |
| Težina | 3,1 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


