1
/
od
3
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska ugaona / kutna bušilica DA333DZ
Makita – Akumulatorska ugaona / kutna bušilica DA333DZ
Redovna cijena
219,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
219,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Z MODEL – ISPORUČUJE SE BEZ BATERIJE I PUNJAČA!
Idealno za primjenu u skučenim prostorima
Kompaktna nakrivljena glava, visina glave je smanjena za lakši pristup vijcima na tijesnim mjestima
Mekana i gumom presvučena ergonomski dizajnirana ručka
Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
Prekidač za promjenu smjera
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 12 V max – CXT |
| Kapacitet akumulatora | 4,0 / 2,0 / 1,5 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 1.100 min-1 |
| Raspon promjera stezne glave | 0,8 – 10 mm |
| Visina vpenjalne glave | 84 mm |
| Maks. prom. buš. (čelik Ø) | 84 mm |
| Maks. prom. buš. (drvo Ø) | 12 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 332 x 68 x 95 mm |
| Težina | 1,4 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


