1
/
od
3
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska ručna kružna pila DHS782Z
Makita – Akumulatorska ručna kružna pila DHS782Z
Redovna cijena
879,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
879,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Kapacitet rezanja pod kutom od 0° do 48° s fiksiranjem na 45°
- Praktično postolje koje je kompatibilno s vodilicom bez potrebe za adapterom
- Automatski mijenja brzinu rezanja prema uvjetima opterećenja za optimalan rad
- Ravni dizajn kućišta motora je odličan za jednostavnu promjenu oštrica
- Radno svjetlo s dva LED elementa – s funkcijom svjetla prije i nakon završetka rada
- Profesionalno kućište iz lijevanog magnezija
- Indikator napunjenosti akumulatora
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 + 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 6.000 min-1 |
| List pile (Ø) | 190 mm |
| Provrt lista pile (Ø) | 30 mm |
| Maks. širina rezanja (0°) | 62,5 mm |
| Maks. širina rezanja (45°) | 44,5 mm |
| Maks. kapacitet rezanja (48°) | 42 mm |
| Buka: zvučni tlak | 96,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: rezanje drva | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 301 x 82 x 285 mm |
| Težina | 5,1 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


