1
/
od
3
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska pila za rigips ploče CXT SD100DZ
Makita – Akumulatorska pila za rigips ploče CXT SD100DZ
Redovna cijena
149,90 KM
Redovna cijena
509,00 KM
Akcijska cijena
149,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Pogodno za vodootporne i termoizolacione materijale. Mehanizam zaštite od okidanja bez punjenja. Ergonomski dizajniran gumirani mekani rukohvat. Mogućnost rada u režimu pojedinačnog okidanja i kontaktnog okidanja.
Baterija i punjač nisu uključeni!
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Kapacitet baterije | 1.5 / 2.0 / 4.0 Ah |
| Napon baterije | 10.8 V |
| Spajalica / heftalica | Debljina 0.5 mm I Prečnik 10 mm I Dužina 7 – 10 mm |
| Kapacitet spremnika | 150 |
| Buka - zvučni pritisak | 75 db(A) |
| Buka - odstupanje (K) | 3 db(A) |
| Vibracije | 2.5 m/s² |
| Vibracije - odstupanje (K) | 1.5 m/s² |
| Dimenzije | 211 x 81 x 159 mm |
| Težina | 1.3 kg |
| Dodatne informacije | Isporučuje se bez punjača, baterije i transportnog kofera! |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


