1
/
od
6
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska pila za orezivanje DUC150Z 18 V LXT
Makita – Akumulatorska pila za orezivanje DUC150Z 18 V LXT
Redovna cijena
459,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
459,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Kompaktna i snažna, za orezivanja stabala ili voćnjaka, a praktična je i za izradu drvenih struktura
- Automatsko podmazivanje lanca
- Poluga za otključavanje za sprječavanje slučajnog uključivanja
- Pomični štitnik pokriva vrh oštrice i postupno se otvara kako pila reže dublje u granu
- Zamjena i zatezanje lanca pile bez upotrebe alata
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Zapremnina ulja | 0,055 l |
| Korak lanca | 0,325 “ |
| Širina utora | 1,1 mm |
| Dužina mača pile | 150 mm |
| Brzina lanca | 8 m/s |
| Buka: zvučni tlak | 79,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 87,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: piljenje | 4,8 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 459 x 90 x 249 mm |
| Težina | 2,0 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


