1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska pila za metal DCS553Z
Makita – Akumulatorska pila za metal DCS553Z
Redovna cijena
599,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
599,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Novoosmišljeno kućište, s promijenjenim položajem baterije koje značajno smanjuje ukupnu dužinu alata
Kutija za prikupljanje prašine/strugotina
Automatski mijenja brzinu rezanja prema uvjetima opterećenja za optimalan rad
Dvostruko LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon prestanka rada
Praktični spremnik za pohranu imbus ključa na uređaju
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V – LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 4.200 min-1 |
| List pile (Ø) | 150 mm |
| Provrt lista pile (Ø) | 20 mm |
| Kapacitet rezanja (metal) | 0 – 57,5 mm |
| Dimenzije (D x Š x V) | 267 x 186 x 250 mm |
| Težina | 3,1 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


