1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska kutna bušilica DDA351Z
Makita – Akumulatorska kutna bušilica DDA351Z
Redovna cijena
369,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
369,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Brzostezna glava
Kompaktan dizajn s malom ukupnom dužinom pruža veću kontrolu i upravljivost
Izdržljivo i robustno aluminijsko kućište mjenjača
Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
Veliki prekidač jednostavan za rukovanje s kontrolom promjenjive brzine pogodan za zavrtanje vijaka
Držač ključa za steznu glavu možete pričvrstiti na desnu ili lijevu stranu uređaja
Kompaktan i lagan 4-polni motor
Kompaktna nakrivljena glava, visina glave je smanjena za lakši pristup vijcima na tijesnim mjestima
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 Godina |
| Napon akumulatora | 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 1.800 min-1 |
| Raspon promjera stezne glave | 1,5 – 10 mm |
| Maks. prom. buš. (čelik Ø) | 10 mm |
| Maks. prom. buš. (drvo Ø) | 25 mm |
| Buka: zvučni tlak | 73 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: bušenje metala | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 326 x 79 x 115 mm |
| Težina | 1,6 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


