1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska kutna brusilica DGA900ZK 18 V LXT 230 mm
Makita – Akumulatorska kutna brusilica DGA900ZK 18 V LXT 230 mm
Redovna cijena
799,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
799,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Visoka snaga motora za teške uvjete rada
Mjerač kapaciteta akumulatora
Funkcija koja sprječava slučajno pokretanje, čak i ako je umetnut akumulator s prekidačem na ON poziciji za veću sigurnost
Z MODEL – ISPORUČUJE SE BEZ BATERIJE I PUNJAČA
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 + 18 V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 6.000 min-1 |
| Provrt brusne ploče (Ø) | 22,23 mm |
| Brusna ploča (Ø) | 230 mm |
| Buka: zvučni tlak | 88 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 99 dB(A |
| Buka: odstupanje (K) | 3 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 499 x 250 x 158 mm |
| Težina | 6,0 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


