1
/
od
3
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska kutna brusilica DGA521ZX1
Makita – Akumulatorska kutna brusilica DGA521ZX1
Redovna cijena
515,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
515,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Klizni prekidač za uključivanje / isključivanje
- Funkcija koja sprječava slučajno pokretanje, čak i ako je umetnut akumulator s prekidačem na ON poziciji za veću sigurnost
- Automatski mijenja brzinu rezanja prema uvjetima opterećenja za optimalan rad
- Indikator napunjenosti akumulatora
- Mehanizmom X-LOCK omogućena je zamjena brusne ploče bez upotrebe alata
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 8.500 min-1 |
| Provrt brusne ploče (Ø) | 22,23 mm |
| Brusna ploča (Ø) | 125 mm |
| Buka: zvučni tlak | 83,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 91,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: brušenje | 5,5 m/s² |
| Vibracije: brušenje s anti-vibracijskom ručkom | 6,5 m/s² |
| Vibracije: brušenje s normalnom bočnom ručkom: | 5,0 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 375 x 140 x 146 mm |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


