1
/
od
6
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska kosilica DLM382CM2
Makita – Akumulatorska kosilica DLM382CM2
Redovna cijena
1.299,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
1.299,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- 3 funkcije u 1 uređaju: košnja, sakupljanje, mogućnost malčiranja
- Način niske buke
- Indikator za punu košaru trave
- Indikator napunjenosti akumulatora
- Posebna izvedba omogućuje jednostavno spremanje, održavanje i čišćenje u uspravnom položaju
- Izdržljivi gumirani kotači s kugličnim ležajem na osovinama omogućuju dobru pokretljivost
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 18V + 18V |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Zapremina košare | 40 l |
| Preporučena površina košnje | 560 m² |
| Radna visina | 20 – 75 mm |
| Br. okretaja - slobodni hod | 3.700 min-1 |
| Širina rezanja | 380 mm |
| Buka: zvučni tlak | 81,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 91,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,4 dB(A) |
| Vibracije: košnja | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 1.410x450x1.005 mm |
| Masa prema EPTA | 16,9 kg |
| Punjač | DC18SH |
| Akumulator | 2 x BL1840B |
| Funkcije | Optional (with mulching plug) |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


