1
/
od
4
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska glodalica za lim DJN161Z
Makita – Akumulatorska glodalica za lim DJN161Z
Redovna cijena
799,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
799,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- jednostavan rad jednom tukom zbog male težine uređaja
- Funkcija koja sprječava slučajno pokretanje, čak i ako je umetnut akumulator s prekidačem na ON poziciji za veću sigurnost
- Tanak oblik za jednostavan zahvat
- Elektronski limitator struje za zaštitu od preopterećenja sa lampicom upozorenja
- Jako duga matrica podesiva u 4 pozicije po 90 stepeni
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Unutarnji promjer | 45 mm |
| Vanjski promjer | 50 mm |
| Učinak rezanja alu. uz 200 N/mm² | 2,5 mm |
| Učinak rezanja čelika uz 400 N/mm² | 1,6 mm |
| Učinak rezanja čelika uz 600 N/mm² | 1,2 mm |
| Buka: zvučni tlak | 93,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 104,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: rezanje metala | 6,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 313 x 78 x 189 mm |
| Težina | 2,3 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


