1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska bušilica-odvijač DDF489Z
Makita – Akumulatorska bušilica-odvijač DDF489Z
Redovna cijena
409,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
409,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Ergonomski tijelo alata savršeno pristaje u ruku korisnika
- Visoka izdržljivost i preciznost dobivena pomoću aluminijskog tijela kućišta
- Lagan i kompaktan, s dvije brzine
- Brzostezna glava
- Radno svjetlo s dva LED elementa s funkcijom osvjetljivanja prije i poslije rada
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj okretaja, 1. brzina | 0 – 550 min-1 |
| Broj okretaja, 2. brzina | 0 – 1.800 min-1 |
| Raspon promjera stezne glave | 1,5 – 13 mm |
| Maks. prom. buš. (čelik Ø) | 13 mm |
| Maks. prom. buš. (drvo Ø) | 38 mm |
| Postavke momenta | 21 + D |
| Maks. okretni moment: tvrdo | 73 Nm |
| Maks. okretni moment: meko | 40 Nm |
| Broj mehaničkih brzina | 2 |
| Buka: zvučni tlak | 74,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: bušenje metala | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 174 x 81 x 261 mm |
| Težina | 2,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


