1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska bušilica-čekić DHR400ZKN
Makita – Akumulatorska bušilica-čekić DHR400ZKN
Redovna cijena
2.099,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
2.099,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- 2 načina rada – udarno bušenje ili štemanje
- Ručka upija vibracije i smanjuje umor ruku
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Poboljšane zaštita od prašine i vode
- Mehanička spojka
- Mogućnost uporabe AWS sustava
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 + 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 250 – 500 min-1 |
| Broj udaraca | 1.450 – 2.900 min-1 |
| Maks. prom. buš. (beton Ø) | 40 / 105 mm |
| Vrsta prihvata za | SDS-MAX |
| Snaga jednog udarca | 8,0 J |
| Buka: zvučni tlak | 94,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 102,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno bušenje betona | 4,7 m/s² |
| Vibracije: rad dlijetom | 4,9 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 473 x 120 x 285 mm |
| Težina | 8,1 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


