1
/
od
1
Eurolink.ba
Makita – Akumulatorska bušilica-čekić DHR280Z
Makita – Akumulatorska bušilica-čekić DHR280Z
Redovna cijena
739,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
739,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- 3 načina rada – bušenje, udarno bušenje i štemanje
- Prekidač za promjenu smjera
- Ugrađeno LED svjetlo s funkcijom svijetljenja nakon završetka rada
- Kućište koje prigušuje vibracije
- Mogućnost uporabe sustava za odsisavanje prašine DX08
- Mehanička spojka
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 18 + 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Br. okretaja - slobodni hod | 0 – 980 min-1 |
| Broj udaraca | 0 – 5.000 min-1 |
| Maks. prom. buš. (čelik Ø) | 13 mm |
| Maks. prom. buš. (drvo Ø) | 32 mm |
| Maks. prom. buš. (beton Ø) | 28 mm |
| Vrsta prihvata za | SDS-PLUS |
| Snaga jednog udarca | 2,8 J |
| Buka: zvučni tlak | 96,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 104,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: udarno bušenje betona | 14,5 m/s² |
| Vibracije: rad dlijetom | 10,8 m/s² |
| Vibracije: bušenje metala | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 2,8 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 373 x 134 x 232 mm |
| Težina | 4,9 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


