1
/
od
1
Eurolink.ba
XGT Makita 40V – Akumulatorska rezalica CE001GZ01
XGT Makita 40V – Akumulatorska rezalica CE001GZ01
Redovna cijena
2.339,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
2.339,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Zaštita od vode pri mokrom rezanju: Poklopac baterija pruža pouzdanu zaštitu od vode, omogućujući korisnicima da sigurno koriste uređaj čak i u vlažnim okruženjima ili tijekom mokrog rezanja.
- Univerzalna upotreba: Omogućuje suho i mokro rezanje, prilagođavajući se potrebama korisnika i različitim situacijama na radnom mjestu.
- Zaključavanje prekidača: Ova funkcija pruža dodatnu sigurnost, sprječavajući slučajno uključivanje ili isključivanje uređaja i smanjujući rizik od nezgoda.
- LED upozorenje o preopterećenju: Integrisano LED svjetlo upozorava korisnike na opasnost od preopterećenja, što omogućuje preventivno djelovanje i smanjenje rizika od oštećenja uređaja ili ozljeda korisnika.
| Brand | Makita |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon akumulatora | 40 + 40 V max XGT |
| Kapacitet akumulatora | 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Broj okretaja, 1. razina | 5.300 min-1 |
| Rezna ploča (Ø) | 355 mm |
| Provrt rezne ploče (Ø) | 25,4 mm |
| Dubina reza | 127 mm |
| Buka: zvučni tlak | 109,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 120,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: rezanje betona | 2,5 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 786 x 272 x 433 mm |
| Masa EPTA (sa BL4040) | 12,3 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


