1
/
od
1
Eurolink.ba
LUX CMI – Udarna bušilica 1050 W sa koferom
LUX CMI – Udarna bušilica 1050 W sa koferom
Redovna cijena
169,90 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
169,90 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Udarna bučilica C-BH-1050 D snage 1.050 W opremljena je SDS-Plus bušilicom i prikladna je za bušenje i štemanje.
Uz brzinu od 0 – 950 / min (obrtaja) i brzinu hoda do 4.250 / min, pneumatski čekić bez napora djeluje čak i u tvrdim materijalima.
Set uključuje:
- CMI bušaći i udarni čekić C-BH-1050 D.
- 3 borera (Ø 8 mm / Ø 10 mm / Ø 12 mm x 150 mm)
- 1 ravni dlijeto (14 mm x 250 mm)
- 1 šiljato dlijeto (14 mm x 250 mm)
- 1 Graničnik dubine
- par rezervnih četkica od ugljenika
| Brand | Lux Cmi |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Snaga (W) | 1050 |
| Napon | 220V / 240V |
| Udar čekića | 4 J |
| Prihvat bušilice | SDS Plus |
| Maksimalno bušenje u betonu | Ø 26 mm |
| Maksimalno bušenje u drvetu | Ø 40 mm |
| Maksimalno bušenje u čeliku | Ø 13 mm |
| Maksimalna brzina u praznom hodu | 950 / min |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


