1
/
od
1
Eurolink.ba
Lincoln Electric – Aparat za zavarivanje Invertec 220TPX
Lincoln Electric – Aparat za zavarivanje Invertec 220TPX
Redovna cijena
4.855,50 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
4.855,50 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
- Napredna invertorska tehnologija za vrhunsko TIG zavarivanje
- Funkcionalan i pregledan kontrolni panel omogućava jednostavno podešavanje parametara zavarivanja
- Stepen zaštite IP23, dodatno zaštićena elektronika produžava radni vek opreme u teškim uslovima radnog okruženja.
- HF i Lift TIG način paljenja luka zadovoljava sve zahteve.
- Savršeni TIG HF način uspostavljanja luka sa mogućnošću pred-podešavanja.
- Kompletno podešavanje TIG parametara: Pulsni TIG sa podesivom frekvencijom što omogućava zavarivaču, da podesi fokus luka za odgovarajuću aplikaciju,
- Memorija za 10 programa zavarivanja, TIG spot zavarivanje (220TPX).
- Faktor korekcije snage (PFC) ima sledeće prednosti: 30% više izlazne struje sa istom strujom napajanja, pogodan za rad na napajanju od 115-230V (+15% -10%), monofazni, omogućava malu potrošnju struje i štedi energiju.
| Brand | Lincoln Electric |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Ulaz | 115V/230V/1F |
| Intermitenca | 220A/18.8V/35% 150A/16V/100% |
| Jačina osiguraća | 16A |
| Opseg struje | 2-220A |
| Dimenzije H x W x D (mm) | 328x212x465 |
| Težina (kg) | 13 |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


