1
/
od
4
Eurolink.ba
Lincoln Electric – Aparat za varenje Quickmig 300 Mig
Lincoln Electric – Aparat za varenje Quickmig 300 Mig
Redovna cijena
4.079,25 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
4.079,25 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Aparati za zavarivanje Lincoln Electric QUICKMIG COMPACT RANGE osiguravaju optimalnu izvedbu MIG/MAG i MMA zavarivanja u lakim industrijskim radionicama za izradu, održavanje ili popravke. Izvor napajanja od 300 A dolazi s LED korisničkim sučeljem koje se lako postavlja.
Karakteristike:
- MIG/MAG i STICK procesi.
- Jednostavan pristup najčešće korištenim parametrima zavarivanja.
- Optimalna mogućnost uvlačenja s pogonom žice s četiri valjka.
- Synergic programi dostupni kao standard.
- Veliki kalem i kotači kao standard.
| Brand | Lincoln Electric |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Ulazni napon | 400V ± 10%, 3-fazni |
| Frekvencija | 50/60Hz |
| EMC klasa | A |
| Težina | 59 kg |
| Nivo zaštite | IP23 |
| Maksimalni tlak plina | 0,5 MPa (5 bara) |
| Pogonske role | 4 |
| Raspon WFS | 1,5 ÷ 18 m/min |
| Čvrste žice | 0,6 – 1,2 mm |
| Aluminijske žice | 1,0 – 1,2 mm |
| Žice s jezgrom | 0,8 – 1,0 mm |
| Nazivna snaga | 35% @ 300A 60% @ 230A 100% @ 175A 35% @ 300A 60% @ 230A 100% @ 175A 35% @ 250A 60% @ 190A 100% @ 150A |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


