1
/
od
1
Eurolink.ba
Kärcher – Uređaj za dubinsko čišćenje tepiha Puzzi 8/1
Kärcher – Uređaj za dubinsko čišćenje tepiha Puzzi 8/1
Redovna cijena
1.250,00 KM
Redovna cijena
Akcijska cijena
1.250,00 KM
Unit price
/
po
Porez uračunat.
Cijena pošiljke se računa na kasi.
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Snažan i kompaktan uređaj za ubrizgavanje sredstva za čišćenje pod pritiskom za čišćenje malih površina tepiha. Ima najbolji rezultat usisavanja od svih sličnih konkurentskih uređaja. Puzzi 8/1 C omogućuje brzu ponovnu prohodnost tekstilnih površina. Mrežni kabel se može staviti na rasklopivu kvačicu za kabel. Integrirani držač za podnu mlaznicu na uređaju.
| Brand | Kärcher |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Snaga (W) | 1200 |
| Napon | 220V / 240V |
| Model | PUZZI 8/1 |
| Broj motora | 1 |
| Podpritisak | 236 mbar |
| Protok zraka | 61 l/s |
| Spremnik svježe/prljave vode | 8 l / 7 l |
| Količina ubrizgavanja | 1 l/min |
| Promjer usisnog crijeva (cijevi) | 35 mm |
| Dužina usisnog crijeva | 2.5 m |
| Dimenzije | 530 x 330 x 440 mm |
| Težina | 9.8 kg |
| Isporučeni pribor | Usisno crijevo Usisna papučica za namještaj |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
1
/
od
4
Pogledajte ostale proizvode!


