Eurolink.ba
Kärcher – Pumpa za prljavu vodu SP5
Kärcher – Pumpa za prljavu vodu SP5
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Zahvaljujući funkciji 2u1, robusna podvodna puma SP 5 Dual može se koristiti i za čistu i za prljavu vodu te pouzdano pumpa zaprljanu vodu s česticama nečistoće veličine do 20 milimetara. Za rezultate pumpanja do razine preostale vode 1 mm, tako da pod treba samo obrisati krpom, košara s filtrom se vrlo brzo prebacuje s postavke prljave vode na plitko usisavanje. S maksimalnom dobavnom snagom od 9.500 l/h, SP 5 Dual idealna je za ispumpavanje vode iz poplavljenih podruma, vrtnih jezeraca ili bazena. Brtva s kliznim prstenom, poznata iz profesionalnih uređaja, osigurava posebnu dugotrajnost pumpe. Automatski se uključuje i isključuje putem prekidača s plovkom. Plovak je, osim toga, postavljen na vodilici te se može vertikalno pomicati za nisko ispumpavanje. A zahvaljujući priključnom nastavku Quick Connect, priključenje crijeva 1 1/4“ posebno je brzo i jednostavno.
Keramička brtva s kliznim prstenom
Za posebno dug životni vijek.
Funkcija 2 u 1
Za prljavu vodu i usisavanje površine do razine od 1 mm. Jednostavnim prebacivanjem košare s filtrom odabire se željeni mod.
Prekidač s plovkom namjestiv po visini
Povećava fleksibilnost kod namještanja točke uključenja i isključenja pumpi te štiti od rada na suho.
Konstruirano za prljavu vodu
Pouzdano pumpanje vode s česticama nečistoće veličine do 20 mm.
Mogućnost fiksiranja prekidača s plovkom
Za prebacivanje na trajni način rada.
Komforna ručka
Može se komforno držati te se dodatno može koristiti kao držač za uže.
| Brand | Kärcher |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Snaga (W) | 500 |
| Napon | 220V / 240V |
| Dubina povlačenja (usisna dubina) | max. 7 m |
| Visina vodenog stuba (visina dostave) | max. 7 m |
| Protok vode | 9500 l/h |
| Dužina kabla | 10 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35 °C |
| Maksimalni prečnik prljavštine | 20 mm |
| Dimenzije | 237 x 241 x 279 mm |
| Težina | 4.9 kg |
| Dodatne informacije | Komforna ručka Quick Connect za brzo i jednostavno priključenje crijeva Prebacivanje manualni/automatski rad, Mogućnost fiksiranja plovka Funkcija 2 u 1 Prekidač s plovkom namjestiv po visini – za više fleksibilnosti U automatskom radu (auto) crpka se automatski uključuje s razinom vode U manualnom radu crpka stalno radi do postizanja minimalne visine preostale vode |
| Isporučeni pribor | Element za priključenje crijeva, 1 1/4” |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!





