Eurolink.ba
Kärcher – K2 Power Control visokotlačni perač
Kärcher – K2 Power Control visokotlačni perač
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Postanite stručnjak za čišćenje uz aplikaciju Kärcher Home & Garden: u kombinaciji s Kärcher K 2 Power Control peračem postižete vrhunske rezultate čišćenja.
Aplikacija sadrži praktičnog savjetnika za primjenu koji korisniku pomaže korisnim savjetima za svaki zadatak čišćenja. Aplikacija nudi i sveobuhvatnu uslugu, uključujući i informacije o uređaju, primjeni i Kärcher servisnom portalu. Perač je opremljen visokotlačnim pištoljem i 2 mlaznim cijevima s Quick Connect adapterom.
Razinu tlaka moguće je postaviti izravno na Click Vario Power mlaznoj cijevi – za maksimalnu kontrolu u svakom zadatku čišćenja.
Uređaj ima i teleskopsku ručku podesivu po visini za jednostavan transport i odlaganje, usisno crijevo za jednostavnu primjenu sredstava za čišćenje, praktične držače za pribor, visokotlačni pištolj i kabel, kao i pet metarsko crijevo.
| Brand | Kärcher |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Snaga (W) | 1400 |
| Napon | 220V / 240V |
| Pritisak | 20 – 110 bar |
| Protok vode | 360 l/h |
| Maksimalna temperatura ulazne vode | 40 °C |
| Učinak po površini | 20 m²/h |
| Dimenzije | 246 x 280 x 586 mm |
| Težina | 4.34 kg |
| Dodatne informacije | Korištenje deterdženta sistemom usisavanja |
| Isporučeni pribor | Pištolj G 120 Q Vario Power podešavajuća mlaznica Rotirajuća mlaznica Crijevo visokog pritiska 5m Adapter priključak za baštensko crijevo 3/4″ |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


