Eurolink.ba
Graphite – Usisivač 1500 W 59G608
Graphite – Usisivač 1500 W 59G608
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Usisavač GRAPHITE (59G608) s motorom od 1500 W dizajniran je za brzo i učinkovito uklanjanje otpadnog materijala
Usisivač s velikim 40-litarskim rezervoarom od nehrđajućeg čelika može se koristiti za mokri i suhi rad. Sjajno usisavanje od 18 kPa i promjer usisnog crijeva promjera 35 mm omogućuju uporabu usisivača za uklanjanje različitih vrsta otpada. Usisivač se može koristiti i kao puhalo. Uz to, uređaj je opremljen plutajućim sigurnosnim ventilom za mokri rad i utikačem za prljavu vodu. Veliki stražnji pogonski kotači i prednji kotači omogućuju sigurno kretanje uređaja u teškim uvjetima. Priključna utičnica u usisivaču omogućuje priključivanje dodatnih električnih alata s maksimalnom snagom 2000 W. Tri sklopke omogućuje rad usisivača s priloženim alatom ili rad kao samostalni uređaj. Uređaj je opremljen metalnom cijevi podesive duljine, te fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, dužine 4 m, koji je također dizajniran za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom. Set usisivača također uključuje: usisno crijevo, radne vrhove, teleskopsku cijev, vrećicu za prašinu, polimeska membrana, filter, vješalicu za kabel za napajanje i adapter. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 1500 |
| Napon | 220V / 240V |
| Max snaga usisavanja | 18 kPa |
| Kapacitet spremnika | 40 l |
| Max tekućine | 22 l |
| Promjer usisnog crijeva | 35 mm |
| Duljina crijeva | 2 m |
| Težina | 11,2 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


