Eurolink.ba
Graphite – Ugaona brusilica s potenciometrom 900 W 59G187
Graphite – Ugaona brusilica s potenciometrom 900 W 59G187
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Profesionalna kutna brusilica GRAPHITE (59G187), s motorom 900 W, namijenjena je za rezanje, brušenje i poliranje materijala različite strukture i tvrdoće. Još jedna prednost brusilice je mogućnost podešavanja brzine vrtnje u rasponu od 3000 do 12000 o/min.
Ova je funkcija posebno korisna za poliranje različitih materijala. Promje brusne ploče je 125 mm. Zahvaljujući ergonomskom obliku i preciznom balansiranju, brusilica osigurava visoku udobnost uporabe. Bočnu ručicu je moguće staviti u dva položaja. Radi sigurnosti, brusilica je opremljena tipkom s blokom koja sprječava slučajno aktiviranje i tipkom blokade vretena koja ne strši iz kućišta. Pravilno mjesto ventilacijskih proreza sprečava pregrijavanje motora. Alat je opremljen fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, duljine 3 m, također dizajniran za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 900 |
| Napon | 220V / 240V |
| Promjer brusne ploče (Ø) | 125mm |
| Broj okretaja | 3000-12000 o/min |
| Osovina | M14 |
| Težina | 2,7 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


