Eurolink.ba
Graphite – Škare za lim 500 W 59G402
Graphite – Škare za lim 500 W 59G402
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Škare za lim GRAPHITE (59G402) s 500 W motorom dizajnirane su za rezanje čeličnih limova maksimalne debljine 2,5 mm i aluminijskih listova debljine 3 mm u ravnim i zakrivljenim linijama.
Škare ne proizvode otpadni materijal. Zahvaljujući metalnom kućištu zupčanika, alat nudi visoku čvrstoću. Škare imaju četiri oštrice, koje dodatno omogućuju rotaciju. Maksimalna brzina noža je 1800 poteza u minuti. Škare su opremljene štitnikom od iverja i bravom protiv slučajnog pokretanja. Moguće je zaključati prekidač alata za kontinuirani rad. Uz to, škare imaju kabel za napajanje od 5 metara. Set uključuje: mjerač, servisne ključeve i praktičnu torbu za nošenje. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 500 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj okretaja | 1800 o/min |
| Max debljina reza aluminij/čelik: | 3/2,5 mm |
| Max debljina reza jakog čelika: | 1 mm |
| Težina | 2 kg |
| Set uključuje | mjerač, servisni ključevi i kovčeg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


