Eurolink.ba
Graphite – Nagibna pila 1800 W 59G812
Graphite – Nagibna pila 1800 W 59G812
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Nagibna pila GRAPHITE (59G812) snage 1800 W, dizajnirana za rezanje i obradu drveta i drvenih materijala.
Alat omogućuje postavljanje nosača za obrađeni materijal i brzo podešavanje popularnih kutova rezanja. Raspon kuta rezanja i nagiba je 0° do 45°. Maksimalna brzina reznog diska je 4800 o/min. Radni stol uređaja izrađen je od aluminijske legure, što utječe i na njegovu izdržljivost i preciznost rezova. Sigurnost i red na radnom mjestu bit će osigurani elektromagnetskim prekidačem i sustavom za vađenje čipova. Alat je opremljen fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, duljine 3 m, također dizajniran za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom. U kompletu s pilom nalaze: vrećica za prašinu, vertikalna stezaljka za držanje radnog komada i ključ za montažu. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 2 godine |
| Snaga (W) | 1800 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj okretaja | 4800 o/min |
| Promjer reznog diska | 254 mm |
| Max dubina reza | 90 mm |
| Max duljina reza | 280 mm |
| Kut rezanja | 0-45° |
| Težina | 16 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


