Eurolink.ba
Graphite – Nagibna pila 1600 W 59G801
Graphite – Nagibna pila 1600 W 59G801
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Nagibna pila GRAPHITE (59G801) snage 1600 W, dizajnirana za rezanje i obradu drveta i drvenih materijala.
To je uređaj “2 u 1” – može se koristiti kao motorna pila ili stolna pila, što vam omogućuje izradu i poprečnih i uzdužnih rezova. U obje ravnine možete rezati pod kutom od 0 do 45°. Maksimalna brzina reznog diska je 4800 o/min. Radni stol uređaja izrađen je od aluminijske legure, što utječe i na njegovu izdržljivost i preciznost rezova. Sigurnost i red na radnom mjestu bit će osigurani elektromagnetskim prekidačem i sustavom za vađenje čipova. Alat je opremljen fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, duljine 3 m, također dizajniran za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom. U kompletu s pilom nalaze se: okomita stezaljka, mjerač + poprečna ograda, ograde za rezanje, uložak za usisavanje prašine, gurač.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 1600 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj okretaja | 4800 o/min |
| Promjer reznog diska | 254 mm |
| Max dubina reza 45/90° | 40/70 mm |
| Max duljina reza | 150 mm |
| Kut rezanja | 0-45° |
| Težina | 17,0 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


