Eurolink.ba
Graphite – Nagibna pila 1400 W 59G800
Graphite – Nagibna pila 1400 W 59G800
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Nagibna pila GRAPHITE (59G800) s funkcijom pomicanja glave i motorom 1400 W, dizajnirana je za precizno rezanje velikih drva i komada sličnih drva.
Alat omogućuje postavljanje nosača za obrađeni materijal i brzo podešavanje kuteva rezanja. Raspon kuta rezanja i nagiba je 0° do 45°. Pila ima kompaktan i čvrst dizajn, izrađena je od aluminijske legure i ima metalnu bravu od vretena. Glavna ručka nagibne pile presvučena je protukliznim materijalom za sigurnost i udobnost. Laserski pokazivač integriran je s alatom za precizno pozicioniranje obrađenog materijala. Alat korisniku omogućuje individualnu zamjenu ugljičnih četkica izvana. Pila je opremljena fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, duljine 3 m, također dizajniranim za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom. Set pile uključuje: vrećicu za prašinu, vertikalnu stezaljku za držanje obrađenog materijala i servisni ključ. CE certifikat potvrđuje usklađenost s europskim sigurnosnim standardima.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 1400 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj okretaja | 5000 o/min |
| Promjer reznog diska | 185 mm |
| Max dubina reza | 50 mm |
| Max duljina reza | 210 mm |
| Kut rezanja | 0-45° |
| Težina | 12,0 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


