Eurolink.ba
Graphite – Motorna pila 2,0 kW 58G952
Graphite – Motorna pila 2,0 kW 58G952
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Motorna pila GRAPHITE (58G952) s motorom od 2,0 kW/2,7 KS dizajnirana je za udobno i učinkovito rezanje drva.
Minimalna brzina pile je 3000 o/min, a maksimalna brzina je 10500 o/min. Alat ima automatsku kočnicu koja zaustavlja lanac kod povratnog udarca. Pričvršćivanje vodilice na dva mjesta i sustav apsorpcije udara poboljšavaju stabilnost uređaja tijekom rada. Pila je opremljena integriranim sustavom podmazivanja lanca, moguće je i ručno podešavanje potrošnje ulja. Kućište pile je od aluminijske legure, a alat je dodatno zaštićen kućištem visoke kvalitete od plastike s poboljšanom udarnom čvrstoćom. Lančana pila ima i ugradnju okretnih dijelova s potpunim ležajem i sigurnosnu kočnicu. Učinkovit i nesmetan rad motora moguć je zahvaljujući CDI, elektroničkom sustavu paljenja. Set pile uključuje: poklopac vodilice, vodilicu, lanac OREGON, spremnik za mješavinu benzina i ulja, odvijač i servisne ključeve. CE certifikat potvrđuje usklađenost s europskim sigurnosnim standardima.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga | 2 kW |
| Zapremnina motora | 52 cm³ |
| Dužina vodilice | 458 mm |
| Broj okretaja | 3000-10500 o/min |
| Potrošnja goriva | 1,63 l/h |
| Zapremnina spremnika goriva | 550 ml |
| Zapremnina spremnika ulja za lanac | 260 ml |
| Skala lanca | 0,325” (8,255 mm) |
| Težina | 5,35 kg |
| Set uključuje | Poklopac vodilice, Vodilica, Lanac OREGON, Spremnik za mješavinu benzina i ulja, Odvijač i servisni ključevi |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


