Eurolink.ba
Graphite – Električni odvijač 520W 58G791
Graphite – Električni odvijač 520W 58G791
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Električni odvijač GRAPHITE (58G791) s motorom od 520 W dizajnirana je za uvrtanje vijaka u gips, te za drvo, metal i plastiku
Odvijač omogućuje promjenu smjera vrtnje i maksimalna brzina vretena je 4500 o/min. Čvrsti ergonomski dizajn, mala težina i dugi kabel za napajanje čine rad u teško dostupnim područjima lakšim. Rad u teškim radnim uvjetima je lakši zahvaljujući funkciji zaključavanja prekidača koja omogućava kontinuirani rad u jednakoj brzini i mogućnosti podešavanja brzine pritiskom na prekidačku tipku. Uz to odvijač omogućava kontrolu dubine vijaka u materijalu. Odvijać dobro pristaje uz ruku zahvaljujući prevlaci protiv klizanja na glavnoj ručki. Opremljena je posebnom kukom za vješanje na pojas s alatom za bolju udobnost i remenom na glavnoj ručki za bolje prianjanje. Alat je opremljen fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, duljine 2 m, također dizajniran za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom. Set odvijača uključuje: magnetski držač, bitove i torbu za nošenje. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Snaga (W) | 520 |
| Napon | 220V / 240V |
| Broj okretaja | 4500 o/min |
| Prihvat alata | 1/4“ (6.35 mm) šesterokut |
| Smjer vrtnje | desno-lijevo |
| Težina | 1,5 kg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


