Eurolink.ba
Graphite – Ekscentrična brusilica 430 W 59G347
Graphite – Ekscentrična brusilica 430 W 59G347
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Ekscentrična brusilica GRAPHITE (59G347) s motorom 430 W dizajnirana je za doradu obrade tvrdih ravnih površina.
Alat se odlikuje modernim dizajnom i ergonomskim oblikom. Dodatna ručka smještena na tijelu i protuklizni materijal na glavnoj ručki i kućištu osiguravaju udobnost i sigurnost na radu. Set brusilice uključuje dvije rezervne podloge promjera 125 i 150 mm s pričvršćivanjem kuka i petlje za brusni papir. Alat nudi zaključavanje prekidača za kontinuirani rad i kontinuirano podešavanje brzine rotacije. Raspon brzine vrtnje glave je 5000 do 13000 o/min, a maksimalna brzina oscilacije je 10000 do 26000 oscilacija u minuti pri amplitudi 2 mm. Brusni stroj ima efikasan sustav odsisavanja prašine za uklanjanje otpadnog materijala koji se stvara tijekom brušenja. Alat je opremljen fleksibilnim i jakim kablom za napajanje u gumenom premazu, duljine 3 m, koji je također dizajniran za profesionalne i industrijske primjene za uporabu u zatvorenom i na otvorenom. Set brusilice uključuje: spremnik s filterom materijala za nakupljanje prašine, rezervni brusni papir, podloge i kovčeg. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 230 V |
| Snaga | 430 W |
| Broj okretaja | 5000-13000 o/min |
| Promjer ploče | 125/150 mm |
| Amplituda pomaka | 2 mm |
| Težina | 1,96 kg |
| Set uključuje | spremnik s filterom za prašinu, brusni papir, podloge i kovčeg |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


