Eurolink.ba
Graphite – Ekscentrična brusilica 240 W 59G343
Graphite – Ekscentrična brusilica 240 W 59G343
Informacije o preuzimanju su nedostupne.
Ekscentrična brusilica GRAPHITE (59G343) s motorom od 240 W dizajnirana je za završnu obradu tvrdih ravnih površina.
Alat se odlikuje modernim dizajnom i ergonomskim oblikom. Protuklizni materijal na kućištu alata i glavnoj ručici jamče ugodan i siguran rad. Brusilica sadrži podlogu promjera 125 mm koja omogućuje pričvršćivanje brusnog papira na kuku i petlju. Maksimalna brzina vrtnje glave je 12000 o/min. Maksimalna brzina oscilacije iznosi 24 000 u minuti s amplitudom 2 mm. Brusni stroj ima efikasan sustav odsisavanja prašine za uklanjanje otpadnog materijala koji se stvara tijekom brušenja. Set brusilice uključuje: spremnik s filterom za prikupljanje prašine i rezervni brusni papir. Sukladnost s europskim standardima potvrđuje se CE certifikatom.
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Garancija | 3 godine |
| Napon | 230 V |
| Snaga | 240 W |
| Broj okretaja | 12000 o/min |
| Promjer ploče | 125 mm |
| Amplituda pomaka | 1 mm |
| Težina | 1,5 kg |
| Set uključuje | spremnik s filterom za prašinu i brusni papir |
Podijeli

Trenutno sniženo
-
Elektricna ubodna testera 400W Villager VLN 1140
Redovna cijena 51,00 KMRedovna cijenaUnit price / po65,50 KMAkcijska cijena 51,00 KMRasprodaja -
RasprodajaSto metalni MELFI 1500x900x740mm -sivi
Redovna cijena 257,00 KMRedovna cijenaUnit price / po316,00 KMAkcijska cijena 257,00 KMRasprodaja -
Montažna metalna kućica 2.5m2
Redovna cijena 456,00 KMRedovna cijenaUnit price / po455,00 KMAkcijska cijena 456,00 KM -
RURIS motorni trimer za travu GT5400 2.8KS sa opremom
Redovna cijena 209,90 KMRedovna cijenaUnit price / po249,00 KMAkcijska cijena 209,90 KMRasprodaja
Pogledajte ostale proizvode!


